Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Cennik

Cennik znakowania pojazdu osobowego

Usługa oznakowania pojazdu mikrocząsteczkami, oznaczenia szyb to koszt łącznie 1218,70 zł netto czyli 1499,00 zł brutto, co stanowi bardzo atrakcyjną ofertę biorąc pod uwagę podobne rozwiązania. Auto należy koniecznie dostarczyć do naszych punktów czyste z zewnątrz oraz wewnątrz. Ewentualne przygotowanie brudnego auta to dodatkowy koszt w granicach do 123 zł brutto, w zależności od zakresu koniecznych porządków.


Cennik znakowania motocykli, przyczep, łodzi itp.

Znakowanie mikro cząsteczkami jest możliwe do wykonania na praktycznie dowolnym rodzaju mienia. Zasadniczo jeżeli to co mamy oznakować zostanie do nas dostarczone – cena powinna być nie większa niż 1499,00 zł brutto, jeżeli pracochłonność nie będzie większa niż w przypadku auta osobowego.