Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

O mikroznakowaniu

Statystyki policyjne od lat wskazują jednoznacznie. W Polsce 90% aut kradzionych jest na części. Wiele zabezpieczeń w mechanicznych czy elektronicznych jest w tym momencie zupełnie nieskutecznych – bo po ich pokonaniu złodziej otrzymuje dokładnie to, po co przyszedł – czyli części. Na szczęście w prosty sposób można uczynić swoje auto nieatrakcyjnym dla potencjalnego złodzieja – trwale znakując większość kosztownych elementów na samochodzie mikrocząsteczkami z naniesionym indywidualnym numerem przypisanym do samochodu.

 

SKUTECZNOŚĆ
Są proste przykłady na skuteczność znakowania cząsteczkami pochodzące z wielu krajów, gdzie importerzy nowych samochodów – po wdrożeniu znakowania wszystkich wydawanych nowych samochodów – zanotowali znaczący spadek kradzieży. W Polsce są to firmy Jaguar, Land Rover i Subaru. W Anglii Volkswagen, Peugeot i Audi. W USA Nissan, itd.

 

PEWNOŚĆ
Metoda ta jest znana i polecana przez Policję zarówno w Polsce, jak i Europie (Interpol, Scotland Yard). Zdobyła uznanie w firmach certyfikujących zabezpieczenia antykradzieżowe oraz instytucjach naukowych jak choćby Politechnika Świętokrzyska z Kielc.

 

OSZCZĘDNOŚĆ
Oszczędzasz czas – aplikacja mikrocząsteczek jest szybka – na przygotowanym, oczyszczonym samochodzie nie powinna zająć więcej niż godzinę.
Oszczędzasz pieniądze – metoda ta jest o wiele tańsza niż większość zabezpieczeń mechanicznych czy elektronicznych.

Umów się już teraz i śpij spokojnie.

mikro_znak

MikroZnakowanie.pl posługuje się sprawdzonym i uznanym systemem znakowania pojazdów AutoDot oraz Datatag. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Warszawę i Białystok. System działa praktycznie na identycznej zasadzie jak analogiczny dna auto.

Mikroznakowanie Datatag

Oznaczenia UV

Zawierają unikalny kod trwale wytrawiony na elementach i częściach pojazdu. Nie wpływają na estetykę i wygląd oznaczonych powierzchni ponieważ są widoczne jedynie w świetle UV.

Datadots®

Doskonały system identyfikacji mikrodotów opracowany dla łatwości użytkowania. Datadots można zastosować na dowolnej powierzchni, co praktycznie uniemożliwia przestępcom zlokalizowanie i usunięcie ich wszystkich.

Katalog DNA

Unikalne chemiczne rozwiązanie DNA. Każde urządzenie jest chronione niewidocznym i unikalnym kodem DNA. Przestępcy będą musieli mieć pewność, że usunęli każdą cząsteczkę DNA Datatag.

Samoprzylepny transponder z płaskim znacznikiem

Ten elastyczny transponder zawiera unikalny kod, trwale zaprogramowany w jego układzie scalonym, którego nie można zmienić ani usunąć i który jest odporny na atak elektroniczny lub magnetyczny.

Szklany transponder

Ten transponder ma wielkość ziarenka ryżu i można go łatwo zainstalować. Zawiera unikalny numer kodu, który jest trwale zaprogramowany w jego układzie scalonym. Numeru nie można zmienić ani usunąć.

Wypukła, żelowa naklejka ostrzegawcza

Stanowi znaczną część widocznego środka odstraszającego, co wskazuje potencjalnym przestępcom, że Datatag rzeczywiście chroni twój pojazd i jest duża szansa jego odzyskania, gdyby został skradziony.

Etykieta ostrzegawcza TE i ponownej rejestracja

Specjalnie zaprojektowane naklejki ostrzegają potencjalnych złodziei i nie można ich usunąć bez uszkodzeń.

Naklejki ostrzegawcze na szybę

Te specjalnie wykonane etykiety na okna wyraźnie pokazują, że Twój samochód jest oznaczony najnowszym systemem Datatag, ostrzegając potencjalnych złodziei.