O mikroznakowaniu

Statystyki policyjne od lat wskazują jednoznacznie. W Polsce 90% aut kradzionych jest na części. Wiele zabezpieczeń w mechanicznych czy elektronicznych jest w tym momencie zupełnie nieskutecznych – bo po ich pokonaniu złodziej otrzymuje dokładnie to, po co przyszedł – czyli części. Na szczęście w prosty sposób można uczynić swoje auto nieatrakcyjnym dla potencjalnego złodzieja – trwale znakując większość kosztownych elementów na samochodzie mikrocząsteczkami z naniesionym indywidualnym numerem przypisanym do samochodu.

 

SKUTECZNOŚĆ
Są proste przykłady na skuteczność znakowania cząsteczkami pochodzące z wielu krajów, gdzie importerzy nowych samochodów – po wdrożeniu znakowania wszystkich wydawanych nowych samochodów – zanotowali znaczący spadek kradzieży. W Polsce są to firmy Jaguar, Land Rover i Subaru. W Anglii Volkswagen, Peugeot i Audi. W USA Nissan, itd.

 

PEWNOŚĆ
Metoda ta jest znana i polecana przez Policję zarówno w Polsce, jak i Europie (Interpol, Scotland Yard). Zdobyła uznanie w firmach certyfikujących zabezpieczenia antykradzieżowe oraz instytucjach naukowych jak choćby Politechnika Świętokrzyska z Kielc.

 

OSZCZĘDNOŚĆ
Oszczędzasz czas – aplikacja mikrocząsteczek jest szybka – na przygotowanym, oczyszczonym samochodzie nie powinna zająć więcej niż godzinę.
Oszczędzasz pieniądze – metoda ta jest o wiele tańsza niż większość zabezpieczeń mechanicznych czy elektronicznych.

Umów się już teraz i śpij spokojnie.

mikro_znak

MikroZnakowanie.pl posługuje się sprawdzonym i uznanym systemem znakowania pojazdów AutoDot. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Warszawę, Białystok i Ełk. System działa praktycznie na identycznej zasadzie jak analogiczny dna auto.